Makale Tarihi: 7.06.2018
Görüntülenme: 1251

Diyaliz Solüsyonu Sarf Malzemeleri Hakkında

Bilindiği üzere Tıbbi Malzemelerin Temini Sözleşmesi ile medikal ürünler medşahıs sistemi üzerinden eczaneler tarafından karşılanmaktadır.

18.10.2017 Tarihli “Diyaliz Solüsyonu Sarf Malzemeleri Hakkında” konulu bir duyuru yapılmış, Baxter Firmasına ait Diyaliz Solusyonu Sarf Malzemelerinin (Minicap, APD seti vb) isteyen ve bayilik alan üyelerimiz tarafından karşılanması organize edilmiş, diyaliz hastalarına kolaylık sağlanmış, hasta mağduriyetinin önüne geçilmiştir. 2018 Yılında ilk defa Tıbbi Malzeme Sözleşmesi imzalayan, isim yazdırmamış olan ve bu ürünleri medşahıs sistemi üzerinden karşılamak isteyen meslektaşlarımız her zaman oda sekreteryalarımıza bilgi vererek listeye eklenebilmektedirler.

Diğer diyaliz sarf malzeme dağıtıcısı olan Fresenius Firmasına ait Diyaliz Solusyonu Sarf Malzemeleri için de bayilik ve dağıtım ile ilgili aynı yol izlenecektir.

Bayilik almak isteyen meslektaşlarımız için yardım sunumları aşağıda ve web sitemizdeki “Tıbbi Malzeme Sunumlar” bölümünde yer almakta olup bayilik aldıktan sonra Oda Sekreteryamıza bilgi verilmesi rica olunur.

Bayilik Başvurusu

Baxter Ürün listesi

Fresenius Ürün Listesi